Tunasajili wauzaji @Tsh.30,000 kwa mwaka.
image

Ad Details

  • Ad ID: 1716

  • Added: December 9, 2022

  • Location: Tanzania

  • State: Dar es Salaam Region

  • Views: 51

image

Description

Kama we we ni muuzaji wa bidhaa au huduma hii wasiliana nasi tukuweke hapa uweze kupata wateja kwa urahisi.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Pia kama unafanya biashara yoyote tufahamishe tukuweke sehemu husika.

Garama zetu kwa sasa ni Tsh. 30,000 tu kwa mwaka mmoja tunakupa uhakika wa wateja. Tutumie tangazo lako whatsapp 0677775000

Bids

Bid Stats : 0  Bids posted on this ad

Let’s Create Your Bid

Only registered users can post offers *

Ad Price

classiera loader

Comments

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked. *

Success! Thanks for your comment. We appreciate your response.
You might have left one of the fields blank, or be posting too quickly

Related ads

wasiliana nasi uuze kupitia nunuauza.com
× Ask / Uliza